SaabTuning.pl

Hobbystyczne podejście do SSa, czyli modyfikacje oraz eksploatacja aut SAAB 9-3 MY2003-2011 z B207 pod maską

MENUMENU
  • Główna
  • Porady
  • Tuning
    • SAAB 9-3 MY2003-MY2006
    • SAAB 9-3 polift od MY2007
    • Opel Vectra / Signum / Cadillac BLS
  • Realizacje
  • Usługi
    • Usługi
    • TECH2
  • FAQ
  • SKLEP
  • Kontakt
  • FB

Produkty

[show_product_catalog]

Udostępnij:

  • Drukuj (Otwiera się w nowym oknie) Drukuj

Translator

Kategorie

  • Bez kategorii (2)
  • lpg (58)
    • wymiana wtryskiwaczy (30)
  • porady (104)
    • check engine (25)
    • rozrząd (13)
  • realizacje (98)
  • tuning (102)
    • stg0 1.8t (9)
    • stg1 Aero (11)
    • stg1 E/L (47)
    • stg2 E/L (13)
    • stg3 E/L (11)
    • wykresy (37)

Opinie

SaabTuning.pl place picture
SaabTuning.pl
5.0
Na podstawie 338 opinii
powered by Google
oceń nas na
Łukasz L profile picture
Łukasz L
1 rok temu
Chciałbym raz jeszcze podziękować panu Kamilowi i załodze za ogarnięcie mojego Saabika. Nie zdawałem sobie sprawy, że to auto może aż tak przyspieszać. Powrót do domu, w trasie ponad 200 km to czysta przyjemność z bananem na twarzy. Diagnoza była błyskawiczna a sama naprawa przebiegła bardzo sprawnie. O każdym jej etapie bylem na bieżąco informowany.
Podsumowując. Jeśli latacie swoimi Saabami i dopadają je różnego rodzaju bolączki to moim zdaniem kierunek jest jeden. Warto tu przyjechać i po prostu zostawić auto ludziom, którzy wiedzą co robią a sama 'robota' przy tych autach sprawia im przyjemność.
Na pewno wrócę w przyszłości na dalsze mody :)
Pozdro!
Krystian Lasocki profile picture
Krystian Lasocki
1 rok temu
wiktor lutrzykowski profile picture
wiktor lutrzykowski
2 lata temu
Zdecydowanie polecam, regeneracja ecu i poniesienie mocy w bardzo atrakcyjnej cenie, jeśli chodzi o b207 trudno o lepszego specjalistę
Andrzej Zasada profile picture
Andrzej Zasada
2 lata temu
Polecam, Panowie bardzo rzetelni, znają się na rzeczy :)
Mandej profile picture
Mandej
2 lata temu
Odnalezienie problemu którego nikt nie mógł znaleźć, zajęło dosłownie chwilę. Widać że pan Kamil zna się na rzeczy i robi to z pasją. Polecam, bo na prawdę warto 😅
pod_rozny profile picture
pod_rozny
2 lata temu
Jedyne miejsce gdzie nie boję się oddać mojego Saaba. Polecam!
Józef Dudzik profile picture
Józef Dudzik
2 lata temu
Jestem pod wrażeniem pozytywne wrażenia z jazdy po regeneracji ECU jeżdżę jusz 5 rok Sabinka ale tak to jeszcze nie jeździło wszystko działa jak w zegarku szwajcarskim od 14 08 2024 zrobilem250km jest ok serdecznie Polecam👍
Artur Dziczek profile picture
Artur Dziczek
2 lata temu
Jak najbardziej polecam. Po wizycie w SaabTuning auto zaczęło pracować jak należy. Kamil wie co robi bez zabawy w wymieniane elementów - po prostu profesjonalizm.
Adrian Mater owski profile picture
Adrian Mater owski
2 lata temu
Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam 🙂👍
Paweł Lis profile picture
Paweł Lis
2 lata temu
Gość nieodbiera,a jak juz odbierze zwraca się do klienta z pretensja, że do niego dzwoni, nie korzystałem ale po samym telefonie jestem w stanie stwierdzić, że burak

EDIT Panie Cebula bo chyba właśnie tak się nazywasz skoro oczerniasz innych. Gdybyś nie blokował ludzi i zachowywał się jak człowiek i dotrzymywał terminu nie otrzymałbyś tego komentarza. Teleporady ? Czlowieku uruchom myślenie. Nie masz nic na swoje usprawiedliwienie. Chyba Ci sowodka do głowy uderzyła jak myślisz, że będziesz mógł sobie pogrywać tak z kimś bo masz renomę. Zapomnij ;]
Mefedron _ profile picture
Mefedron _
2 lata temu
Maciej Musiał profile picture
Maciej Musiał
2 lata temu
Polecam każdemu kto ma problem ze swoim Saabem lub chce po prostu podnieść jego moc. Przyjechałem seryjnym 1.8t, w planach była wymiana sprzęgła, intercoolera oraz strojenie. U mnie wyszło 227KM/366Nm, zmiana odczuwalna w każdym zakresie obrotów, samochód stał się mega elastyczny. Dzieli nas prawie 300 kilometrów ale dla takiej zmiany oraz podejścia do klienta warto było się przejechać. Wzorowo wykonana robota, do tego rozmowa oraz porady. Jeszcze raz gorąco polecam!
Marek Gadomski profile picture
Marek Gadomski
2 lata temu
Kajetan Kajtek profile picture
Kajetan Kajtek
2 lata temu
Szanuje ... I to bardzo .Profesjonale podejście czuć pasję i indywidualne podejście. Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja . Pozdrawiam i do zobaczenia ;-)
de_do_er profile picture
de_do_er
2 lata temu
Mega profesjonalizm i wiedza Pana Kamila. Z czystym sumieniem polecam
Mateusz Jesionek profile picture
Mateusz Jesionek
2 lata temu
Raj dla Saabów, pełen profesjonalizm Pana Kamila, poziom wiedzy robi przeogromne wrażenie, zrobiony program, wymieniona cewka, można bardzo miło porozmawiać i uzyskać odpowiedzi na pytania. Serdecznie polecam, bo lepszy fachowiec od Saabów nie istnieje. Od razu widać, że wszystko robi z pasji. Na pewno wrócę po więcej.
Kuba Adamczyk profile picture
Kuba Adamczyk
2 lata temu
🔥
Mariusz Więckowski profile picture
Mariusz Więckowski
2 lata temu
Pan Kami to nie mechanik tylko czarodziej! Drugiego takiego fachowca to z świecą szukać, jestem zły sam na siebie że dopiero teraz go znalazłem warto było jechać ponad 100km i jeśli będzie potrzeba znów pojadę nawet jeśli będę musiał go pchać całą droge pełen profesjonalizm doradzi podpowie co i jak.
To co zrobił z moim Saabem przerosło moje najśmielsze oczekiwania z ryczącego anemika zmienił się w zajączka na koksie :) całą drogę powrotną do domu cieszyłem się jak dziecko depcząc pedał gazu
Polecam
Sebastian K profile picture
Sebastian K
2 lata temu
Dziś byłem u Kamila że swoim Saab'em i nie dziwię się wcale czemu mają tak dobre opinie,sam się dziś przekonałem że to jedyne słuszne miejsce dla mojej Sabiny,pełen profesjonalizm i zajebista obsługa(wszystko wyjaśni podpowie,doradzi ) A do tego ceny naprawdę w porządku:-)
Jeśli serwis Saba to tylko tu.
Dzięki Kamil pozdrawiam serdecznie:-)
agltw profile picture
agltw
3 lata temu
Świetna robota! Przyjechałem moim saabem fabryczne 1.8T 150 km, 4 godzinki roboty i wyjeżdżam z nowymi wtryskami oraz 220 km mocy, po prostu pełen profesjonalizm i pewność w tym co robi, bardzo polecam Kamila!
Szczepan Ostachowski profile picture
Szczepan Ostachowski
3 lata temu
Zwykle nie wystawiam opinii, ale tutaj warto. Moje odczucia są mega pozytywne. Subiektywna ocena różnicy w mocy na początku drogi powrotnej zakłamana przez mgłę. Czułem, że idzie lepiej, ale mgła nie pozwalała zauważyć jak szybko krajobraz się zmienia. Za to już w mieście bez mgły i innymi autami dookoła zrobiłem WOW. Po wizycie w SaabTuning spokojny autostradowy czołg chce zmienić się w miejskiego gokarta. Diagnostyka przed zabiegiem, proces wykonany pod konkretny pojazd, kilka protipów, szkoda tylko, że ta mgła zasłaniała nawet zamek w Pułtusku. Ale nic straconego skoro Saab chce się zmienić w miejski gokart to na następny Stage będę umawiać się w wakacje :D
M G profile picture
M G
3 lata temu
Łukasz Kalbarczyk profile picture
Łukasz Kalbarczyk
3 lata temu
Adrian profile picture
Adrian
4 lata temu
Od samego "dzień dobry" byłem bardzo dobrze potraktowany. Bardzo pozytywna ekipa. Kamil od samego wejścia uśmiechnięty ze świetnym podejściem do klienta. Wszystko na co się umawialiśmy zostało zrobione, dodatkowo cewki czy zaworek wymieniony od ręki, o czym oczywiście informował. W trakcie kiedy pracowali nad samochodem na bieżąco otrzymywałem informacje o tym co zostało znalezione i zrobione. Saabik wystrojony na prawdę elegancko, robota ku mojemu zaskoczeniu poszła bardzo szybko, po kilku godzinach zostałem zaproszony po samochód. Wszystko dokładnie wyjaśnione i pokazane. Warto było poczekać na termin i jechać aż z Poznania, na bank jeszcze wrócę, choćby bo większe turbo ;)
Viper14981 profile picture
Viper14981
4 lata temu
Wysłałem sterownik do naprawy z błędami które chłopacy określili na 85% szans że się uda, i stanęli na wysokości zadania sterownik wrócił do mnie najszybciej jak się dało i w pełni sprawny. Jeśli będzie potrzeba (chociaż lepiej nie) to na pewno będę wracał i szczerze mogę polecić tę firmę 😁
Adam Janicki profile picture
Adam Janicki
4 lata temu
Pan Kamil modyfikował mi ECU pod zielone wtryski+ sonda off , wszystko pięknie pracuje, cena super czas realizacji jeszcze lepszy. Polecam.
Adrian profile picture
Adrian
4 lata temu
Kamil zna się na swojej robocie dodatkowo bardzo pozytywna osoba. Walczyłem z błędem po różnych warsztatach tutaj problem został rozwiązany w 30 minut od ręki. Przy okazji został uszczelniony dolot i Saab wyjechał z większa mocą. Nie sądziłem że naprawa samochodu może wiązać się z czymś przyjemnym. Jeśli Saab to tylko tutaj :)
Michał Petrzak profile picture
Michał Petrzak
4 lata temu
Pełen profesjonalizm, odrazu stwierdzone bolączki samochodu mimo że poprzednicy rozkładali ręce. Zwiększenie mocy i wystrojenie gazu przebiegło przyjemnie i sprawnie. Nie znam nikogo kto wie więcej na temat tych samochodów. Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą by samochód mial się jak najlepiej.
Krystian Zz profile picture
Krystian Zz
4 lata temu
Miałem problem z nierówną pracą silnika i z instalacja gazowa w swoim saabie ,problemy zostały natychmiastowo zdiagnozowane i wróciłem sprawnym autem .Chłopaki mają bardzo dużą wiedzę .Polecam
Michał Tro profile picture
Michał Tro
4 lata temu
Wszystko tak jak trzeba, bezproblemowo. Miała być naprawa ecu, doszedł program, i saab lata:)
Damian Afro profile picture
Damian Afro
4 lata temu
Polecam z czystym sumieniem :) program taki jak powinien być, super kontakt i zdalna pomoc w montażu wtrysków.Cena również atrakcyjna :)
Marcin Stasiak profile picture
Marcin Stasiak
4 lata temu
Super szybka realizacja sterownika i można dalej cieszyć się autkiem. Polecam!!!
Paweł Kozdrój profile picture
Paweł Kozdrój
4 lata temu
Pełen profesjonalizm, gorąco polecam ECU naprawiony, wszystko działa jak trzeba 🙏
Arkadiusz Grabowski profile picture
Arkadiusz Grabowski
4 lata temu
Super tuner marki Saab. Wielka, wiedza i profesjonalne podejście do auta i klienta. Polecam.
Paweł profile picture
Paweł
4 lata temu
Bardzo miła i długo wyczekiwana wizyta u chłopaków. Wstępnie wysyłkowo ogarneliśmy mapę, oraz hybryde 16T CNC. Trasa 250 km, auto Opel Vectra C FL, bardzo miło odebrany przez Pana Kamila :) Szybkie studzenie auta, diagnostyka pod maską i 2 h czasu wolnego dla siebie na odpoczynek i zwiedzanie miasta. Ciągły kontakt z Panem Kamilem co się dzieje z autem, ile i co jeszcze będzie robił.
Pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie i dbanie o auto jak o swoje.
Ma Ti profile picture
Ma Ti
4 lata temu
Miesiąc temu kupiłem swój pierwszy samolot od właściciela saabtuning.pl- Kamila, skłamał bym, że jestem niezadowolony z zakupu. Kamil miał dużą listę do zrobienia bo lubię wymyślać i bardzo mało czasu na realizację długiej listy, co było dla mnie istotne w samochodzie. W skrócie podołał zadaniu, myślę, że jest jedną z niewielu osób co tak dużo wie od strony technicznej o tej marce jaką jest "Saab", zawsze służy pomocą jest bardzo rzetelną osobą i nie wypuści na drogę niesprawny samochód. Pełen profesjonalizm z jego strony jak i wiedza pozwala mu tworzyć naprawdę bardzo dobry warsztat, który na pewno poradzi sobie z najtrudniejszymi usterkami w tych pojazdach.

Szczerze polecam
Dzięki za sabinkę Kamil!
Michał Byzdra profile picture
Michał Byzdra
4 lata temu
Polecam wszystkim, naprawdę warto czekać na termin, bo pracują tu ludzie z pasją i wiedzą. Wizyta zaczyna się jak u prawdziwego doktora od wywiadu i przejrzenia auta, później diagnostyka i jazda testowa z sondą afr w wydechu. Kolejne przejażdżki i korekty to już coraz większy uśmiech na twarzy, bo auto po stg1+ zmienia się nie do poznania.
P.S. wrócę po więcej Nm :)
Kacper Siewierski profile picture
Kacper Siewierski
4 lata temu
Po wizycie wszystkie problemy silnikowe zniknęły, bardzo polecam nawet jeśli daleko.
Nuckeezz profile picture
Nuckeezz
4 lata temu
Pełen profesjonalizm, auto zostało zdiagnozowane i wyleczone z mniejszych i większych bolączek spowodowanych w głównej mierze przez niekompetentny warsztat z moich okolic. Z saabem tylko do saabtuning. Na pewno jeszcze odwiedzę to miejsce :)
Bartek profile picture
Bartek
4 lata temu
Pełen profesjonalizm!!!
Miało być ecu(opinia 3 fachowców),a się okazało źle wystrojone lpg.Usterka namierzona momentalnie,tak samo szybko naprawiony.Polecam w 100% każdemu kto ma dość jeżdżenia po pseudo fachowcach!!!
Paweł Waniowski profile picture
Paweł Waniowski
4 lata temu
Bardzo polecam chłopaków, warto było przejechać 80km do Pułtuska. Siedzą w temacie saaba jak nikt inny. Poprzedni mechanicy rozkładali ręce, a tu diagnoza dosłownie w mgnieniu oka i szybki, profesjonalny serwis. Na pewno jeszcze się spotkamy przy podnoszeniu mocy.
⭐⭐⭐⭐⭐
Tomasz Pasławski profile picture
Tomasz Pasławski
4 lata temu
Jak mawiał klasyk, daję 5 gwiazdek, bo Google nie pozwala na to, aby dać więcej.
Pierwsze określenie jakie przychodzi mi do głowy, kiedy myślę o chłopakach i ich podejściu do tematu to 'pełen profesjonalizm'. Warto przejechać do nich pół Polski, bo ma się świadomość, że SAAB zostaje w najlepszych rękach do jakich mógł trafić. Chłopaki nie tylko trafnie zdiagnozują i profesjonalnie wykonają naprawy, ale przede wszystkim (co niestety jest rzadkością) zadbają o samochód jak o swój własny.
Bardzo cenna jest wykonywana na bieżąco dokumentacja zdjęciowa, wszelkie informacje odnośnie postępów prac, jak również sugestie na co warto by zwrócić uwagę w najbliżej przyszłości.
Samochód odebrałem dostrojony, pełen wigoru na drodze, słowem taki, jaki chciałbym aby wyjeżdżał z serwisu. I jedno jest dla mnie pewne, czy to na obsługę bieżącą, czy na ewentualne naprawy, mój SAAB na pewno do nich wróci.
Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają miejsca gdzie ktoś nie potraktuje ich SAAB-a jako kolejnego samochodu w kolejce, ale jako samochód, w który zostanie włożona cała możliwa troska, aby służył jak najdłużej!
kamil dunkowski profile picture
kamil dunkowski
4 lata temu
Dobrego fachowca poznasz po tym, że nie ma kiedy odebrać telefonu. Taki jest Pan Kamil, rzetelny, skrupulatny, profesjonalny i zarobiony po uszy. To nie jest przypadek, że trzeba ustawić się do niego w długiej kolejce. Ten czas jednak zwróci się, bo praca wykonana jest raz, a porządnie, bez straty czasu i pieniędzy na poprawki i wymówki. Solidna firma!
Michał Zagórski profile picture
Michał Zagórski
4 lata temu
Warto czekać na termin! Bardzo miło i sprawnie przeprowadzone modyfikacje! Wiedza o Saabach ogromna. Może kiedyś wrócę po więcej. Polecam :)
Tomek Drozdowski profile picture
Tomek Drozdowski
4 lata temu
Prawdziwi pasjonaci i fachowcy. Naprawiałem komputer, wszystko jest super. Bardzo polecam Kamila, i jego warsztat. Wiadomo jest jedno, nasze Saaby gdy zostają u nich, są w bardzo dobrych rękach.
Łukasz g profile picture
Łukasz g
4 lata temu
Druga wizyta u chłopaków. Warto czekać na swój termin. Robota wykonana skrupulatnie, starannie i kompleksowo. Trafnie nazywają się w guglu "klub motoryzacyjny" a nie serwis. Motoryzacja byłaby piękniejsza gdyby było, więcej takich ludzi.. A niestety w koło same papraki.
Jarek P profile picture
Jarek P
4 lata temu
Indywidualne podejście z pasją i zaangażowaniem, stg1 dla mojego SC 2.0T z XWD i zaczęło już jeździć. Polecam!
Adrian P profile picture
Adrian P
4 lata temu
Najlepszy tuner SAABa 9-3. Ustawi mapę LPG sondą AFR. Benzynkę wystroi, moc podniesie i samochód jak nowy. Podejście z pasją, a nie na sztukę. Warto poczekać nawet jeśli termin długi. U mnie że 150KM wyszło 227KM, sprawdzone na niezależnej hamowni;)
Jakub Cwian profile picture
Jakub Cwian
5 lat temu
Szybka i profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt, wszystko działo się zdalnie i bezproblemowo. Dzięki!
Wojtek Wadowski profile picture
Wojtek Wadowski
5 lat temu
Pełna profeska, uczciwe ceny i świetne podejście do Klienta i samochodu. Polecam z czystym sumieniem.
Paweł Brzeski profile picture
Paweł Brzeski
5 lat temu
Profesjonalne podejście i super obsługa polecam gorąco :)
Michał Strzelczyk profile picture
Michał Strzelczyk
5 lat temu
Świetna, profesjonalna robota. Fachowa i doświadczona kadra robi cuda z ecu. Wszystkim użytkownikom saabow co mają problemy ze standardowymi błędami oznaczającymi już niestety jego koniec serdecznie polecam. 🙂🙂 Paczka wysłana ze Śląskiego w poniedzialek a we czwartek już jest z powrotem 😉
Paweł profile picture
Paweł
5 lat temu
Polecam za wiedzę, konkretne podejście do problemu i doradztwo co można poprawić w Sabie 9-3.
Rafał profile picture
Rafał
5 lat temu
Nie ma w Polsce lepszych specjalistów od silników B207. Szkoda wydawać pieniądze na inne serwisy.
M P profile picture
M P
5 lat temu
Pełen profesjonalizm, chłopaki rzetelnie wykonują swoją pracę. Jeżdżę do nich przez pół Polski bo naprawdę warto.
Tomek Mostowski profile picture
Tomek Mostowski
5 lat temu
Profesjonalne podejście do tematu i miła koleżeńska atmosfera.
Przemek Chroń profile picture
Przemek Chroń
5 lat temu
Polecam!
Koledzy poprawili źle ustawioną instalację gazową, zdiagnozowali usterkę zaworu DV i przy okazji podciągnęli nieco osiągi. Samochód po wizycie tutaj wreszcie pracuje jak powinien. PS Sugestia z głośnikiem kamerki to strzał w dziesiątkę - w końcu cisza ;)
Karol Wałęka profile picture
Karol Wałęka
5 lat temu
Zdecydowanie polecam! Robota zrobiona jak należy, szybko i solidnie 👍
ROBERT Bubu profile picture
ROBERT Bubu
5 lat temu
Profesjonalnie,fachowo,komunikatywnie. Polecam wszystkim SAABotażystom
Mirosław Sztompka profile picture
Mirosław Sztompka
5 lat temu
Wiedzą co robią , saaba mają w małym palcu.
Zobacz wszystkie opinie

Najbardziej lubiane posty

  • Turbodziura, późne wstawanie turbo, czyli dlaczego auto ma słaby dół?
  • Manualne skrzynie biegów w 9-3 - występowanie i przełożenia
  • Turbosprężarki hybrydowe do 9-3
  • Wymiana rozrządu głównego i/lub balansu w saabie - jak się za to zabrać
  • Jaki olej polecasz do silnika i co ile go zmieniać?
detektywcsm.pl
+48 608 434 515
  • Link do Facebooka

All rights reserved.

Zerif Lite developed by ThemeIsle